Asılı Şömineler

Şömineyi istediğiniz yere yerleştirebildiğinizde bir alanı düzenlemek ve süslemek çok daha kolaydır.Asılı şömineler çoğunlukla basit ve modern tasarımlara sahipler, ancak her türlü

dekorasyonda harika görünebilirler.Tavandan asılan şömine rustik dekoru güzelce tamamlar ve mekana samimiyet katar.
Daha fazla esneklik istiyorsanız kayan bir şömine seçin. Geleneksel tiplerin aksine, Asılı şömine daha az tasarımlara sahiptir , bu da onları daha küçük alanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Tavandan asılı bir şömine bir odaya dram ekleyebilir, ancak farkedilmeden de geçebilir.Asılı şöminenin evde olmasının avantajı, duvarlara yüklemeye bağımlı kalmamanız.Merkezde şömineli evler çok rahat ve sıcak bir yaşam alanı sağlar.

Rustik oturma odası, tavandan asılı bir şömine ile harika görünür.
Duvarın içine inşa edilen şömineler en yaygın ve popüler olmakla birlikte, tek tip değildir. Tavandan sarkan şömineler de oldukça ilginçtir. Tavan üstünde asılı dururlar ve tavanlar yüksek olan alanlar veya çift katlı odalar için mükemmel bir seçenektir. Böyle bir şömine olmasının avantajı, istediğiniz yerde, hatta bir odanın ortasına yerleştirebilmeniz odanın dekorunu tamamen değiştirme imkanı sağlamasıdır.